שאלות נפוצות

לא פעם פנו אלינו לקוחות בשאלות כמו עם מה מצלמים מגנטים… מהו ההבדל בין צילום למגנט לבין צילום סטילס רגיל… באיזו מדפסת משתמשים… מה זה אומר ללא הגבלה… האם נהוג לצלם בחופה… מהו הסוד של מגנט שמחזיק נצח…  ועוד.

החלטנו לרכז הכל בדף אחד לנוחיותכם בכדי שהכל יהיה ברור ושקוף, אז ככה…

 

עם מה מצלמים מגנטים ?

צילום למגנטים הינו צילום רגיל לכל דבר. המוצר שאנו מכנים "מגנטים" הוא בעצם תמונה רגילה שמצולמת על ידי כל מצלמה שלא תהיה ( טלפון סלולרי, גופרו, מצלמות מקצועיות וכו'… ) שבסופו של דבר מונחת בצורה כזו או אחרת על מגנט. בכדי להנציח על גבי מגנטים את הרגע בצורה הכי טובה והכי מדוייקת שיכולה להיות, אנו משתמשים בציוד צילום המתקדם ביותר שקיים לצילום תמונות סטילס. כי מגנט סופר איכותי מתחיל בתמונה מוצלחת !

 

האם קיים ההבדל בין צילום למגנטים לבין צילום סטילס ?

יש הבדל ואין הבדל.

יש הבדל בתפיסת הצלם – הצלם שמצלם למגנטים חייב לזכור תמיד שכל תמונה שהוא מצלם יוצאת להדפסה ובנוסף אין זמן לעיבוד תמונות מכיוון שהזמן קצר והמלאכה מרובה. צלם שמצלם למגנט חייב לדאוג לתמונות מוארות, חדות, ממורכזות, בעלות צבעים טבעיים ועוד וכל זאת על ידי בחירה מדוייקת של הפרמטרים של הצילום בזמן אמת. בזמן שצלם סטילס לוקח את התמונות אליו הביתה ומעבד את התמונות שם. צלם מגנטים שלא יקפיד לצלם תמונות בצורה מדוייקת להדפסה בזמן אמת, יאלץ לתקנן במחשב ויפסיד זמן יקר שבא על חשבון הוצאת מגנטים נוספים בזמן האירוע. בנוסף, יש לקחת בחשבון בזמן הצילום את נושא המסגרת ונושא צורתו של המגנט. מגנט מלבני רגיל או מגנט פולארויד מרובע. לעיתים הלקוח בוחר לצרף אובייקטים נוספים למסגרת כמו טבעות, לבבות, קריקטורה, פרחים וכו'…  צלם המגנטים חייב להתייחס לנושאים הבאים בכדי לדאוג תמיד שהמצולמים יופיעו תמיד במרכז התמונה ולא יהיו אובייקטים שיכסו את המצולמים.

אין הבדל בציוד הצילום – מבחינת ציוד הצילום ואיכותו. אנו עובדים עם ציוד צילום זהה לחלוטין לצלמי הסטילס שיגיעו אליכם לאירוע.

 

באיזו מדפסת משתמשים ?

קיים בשוק מגוון רחב של מדפסות שיכולות להדפיס תמונות ברזולוציה גבוהה. כל מדפסת עובדת בטכנולוגיה אחרת ומשתמשת בחומרי גלם שונים. בשורה התחתונה, זה ממש לא משנה באיזו מדפסת מדפיסים תמונות למגנטים כל עוד מקפידים לעבוד עם חומרים מתכלים ( מחסניות דיו, נייר פוטו, שקפי למינציה ) באיכות הכי גבוהה שיש, שזהו בעצם הסוד לעמידות הממושכת של המגנט. במידה ונתקלתם במגנט שדהה או שינה צבעו, תוכלו להסיק שהשתמשו בחומרי גלם רדודים וזולים שמחירם בהתאם.

 

ללא הגבלה – מה זה אומר ?

שאנו משתמשים במושג "ללא הגבלה" אנו מתכוונים לכך שכמות המגנטים באירוע היא אינה מוגבלת כמותית או מספרית. האינטרס שלנו בתור חברת מגנטים שמכבדת את עצמה ודואגת להשתמש בחומרים הכי טובים ויקרים שקיימים בשוק, להוציא כמה שיותר מגנטים בפרק הזמן שבו אנו עובדים יחד. אתם קוראים לו מגנט – אנחנו קוראים לו כרטיס ביקור. ככל שנוציא יותר מגנטים באירוע, כך נקבל פרסום הרבה יותר רחב והזדמנות להגיע ללקוחות פוטנציאלים נוספים בעתיד.

 

מצלמים חופה ?

כמובן. אחד הרגעים היותר מרגשים במהלך האירוע הוא טקס החופה. הזוגות שלנו מאוד שמחו לקבל מגנטים שתיעדו את הרגע הזה. בכדי לא להפריע לצלמי הסטילס והוידאו, אנו משתמשים בעדשות טלה ( עדשות מקריבות ) בכדי לתפוס תמונות מוצלחות גם מרחוק, ללא כניסה למרחב הצילום של הצלמים.

 

כמה זמן מגנט מחזיק ?

בהנחה שחברת המגנטים השתמשה בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, ריכזנו כמה טיפים שיגרמו למגנט שלכם להחזיק מעמד לנצח.

  • ראשית יש למנוע חשיפה ישירה לקרני שמש – קרני השמש ידועות כמזרזות פירוקו הכימי של מה שמוגדר צבע. אין בעיה עם אור, אך השתדלו לא להניח את המגנט במקום שפוגעות בו קרני שמש בצורה ישירה.
  • המנעו מסביבה לחה במיוחד – אחת מתכונותיו של נייר הפוטו שעליו אנו מדפיסים את המגנטים הוא לספוח נוזלים ולחות. הדיו הינו נוזל וזו הסיבה שהוא מוטמע בנייר בצורה אופטימלית. לחות סביבתית מוגברת כמו בבריכות או מקומות סמוכים לים יכולה אף היא לגרום לנזק למגנט שלנו.  מומלץ לא לאחסן מגנטים באיזורים בהם הלחות גבוהה במיוחד.
  • גורם נוסף הוא גורם ההתעסקות – ככל שתתעסקו פחות במגנט, כך תאריכו את חייו בצורה משמעותית. לא פעם שמעתי שמגנטים הפכו להיות משחק אהוב על ילדים, זה נחמד אך לא תורם לאורך החיים של המגנט. כמה שפחות קיפולים או הכנסה לפה, ככה המגנט ישמר יותר.